Dárky k předobjednávce, ale zatím ne v ČR

V poslední době je ve zvyku dávat za předobjednávku nějaký bonus. Jinak se přece nevyplatí si hru objednávat třeba měsíc dopředu. Někdy jsou to bonusy věcné, jindy zase jen kódy na zpřístupnění obsahu. Ten je většinou speciální nebo alespoň zpřístupněný dříve než někde na konci kariéry. U takového Need for Speed: Shift se v ČR jedná o pár závodů.

Jenže u DiRT 2 se v ČR evidentně nic nekoná. Hra vychází na PS3 a Xbox již za méně než měsíc a ani Xzone evidentně nic nechystá. A přitom v zahraničí je to úplně jinak! Anglický Game nabízí k předobjednávce dřívější přístup k pěknému DC polepu na Imprezu WRX STi. Bohužel akce platí jen pro zákazníky z UK. Větší obrázek se bohužel nepodařilo sehnat.

Američané jsou na tom ještě lépe. Za internetovou předobjednávku u Gamestop dostanou hráči nádherné DC triko na kterém je logo DiRT 2 a Kenova Impreza. Předobjednání v obchodě přináší místo trika speciální video DVD o hře a o Blockovi. DVD obsahuje procházku po vývojářském studiu, trailery, několik Gymkhana filmů, nejdelší skok s autem a další DC extreme šílenosti. Tahle nabídka samozřejmě platí zase jen pro obyvatele USA.

Triko je ale docela cool. Proto přemýšlím, že bych si DiRT 2 v USA předobjednal. Řešením podmínky „pouze pro obyvatele USA“ je kamarád, který tam trvale žije. Problém je pak i s regionem herního DVD. Takže by mi kamarád poslal jen triko a hru zase prodal. No uvidíme… Snad se nějaký ten bonus stihne objevit i u nás.

https://dirt.gamefan.cz/darky-k-predobjednavce-ale-zatim-ne-v-cr/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *