Speciální módy

K dispozici bude kromě 5 normálních disciplín i trojice speciálních módů. Ty budou dostupné jen ve vybraných disciplínách a pro vítězství musí jezdec předvést něco navíc. Zatím není zcela jisté, jestli se budou odehrávat během normálního závodu nebo to bude speciální event při kterém půjde jen o dosažení kýženého úspěchu.

 

Na tratě modů Rallycross a Landrush čeká boj o dominaci. Okruh je rozdělený do sektorů a cílem je být nejrychlejší v co nejvíce úsecích. Hráč má až 3 kola na získání těch nejlepších časů. Body se udělují jak za celkové umístění v cíli, tak za počet ovládnutých sektorů. Žádná riskantní jízda tedy nepřichází v úvahu !

 

I druhý speciál se koná na tratích Rallycrossu a Landrushe. Je to typický vyřazovací závod, kdy je po vždy po odpočítání 20 sekund vyřazen poslední vůz v pořadí. Jak se stát vítězem je tedy zcela jasné. Pravidlem je, že pokud je nějaký vůz nepojízdný, tak je vyřazen místo posledního, i když by sám poslední nebyl.

Teprve tady se ověří pravý skill ovládání vozidla. Jedná se o vylepšené projíždění checkpointy. I tady ubíhá čas a řidič musí získat další dříve než bude na časomíře nula. Místo čistých průjezdů je však potřeba ničit polystyrénové branky. I tak nestaćí jen dojetí do cíle. 7 virtuálních protivníků totiž stanoví výkony k překonání. K tomu je potřeba co nejvíce zbylého času v cíli.