Tratě a lokace

Zatím není znám přesný seznam lokací na kterých se bude celá řada 100 závodních eventů odehrávat, ale něco málo jsme už zjistili. Stačí se dívat po videích a pár vteřin přemýšlet. Kde všude se tedy postavíme na start s našimi plechovými mazlíčky? Bude to sice 10 zemí, ale rozhodně ještě více lokací! P.s: Odkazy u jednotlivých závodů vedou vždy na gameplay video z dané lokace.

Chorvatsko – již několikrát dokola omílané slunné Chorvatské hory. Zajezdíme si tu minimálně rally na krásných klikatých silničkách. Na jedné straně cesty je každou chvíli sráz a velké nebezpečí v případě sebemenší chybi. Jak to tam vypadá je vidět například na tomto gameplay videu.

Londýn – ve Velké Británii se pravděpodobně odehraje více závodů v různých kategoriích. Znám je zatím jen tento rallycrossový závod v Londýnské aréně Battlersea u elektrárny.

Kalifornie – další slunná lokace nám přinese především závody Trophy trucků, off-roadů a kamiónů. Nacházi se zde totiž poušť na které se konají závody ve stylu Dakaru. Cesty vedou i po útesech na pobřeží a to přímo po hraně. Baja Desert je to pravé místo pro vyřádění se v hromadách písku. Dočkáme se samozřejmě několika eventů – od stadiónových až po téměř volnou jízdu přírodou (spodní video na obou odkazech).

Tokyo / Shibuya – i v Japonsku se zřejmě dočkáme několika různých závodů. Znám je zatím jen rallycrossový okruh ve Tokyjské Shibuye. Ve stejném místě se mimochodem konaly i driftové závody ve studiovém bratříčkovi Race Driver GRiD.

Další lokace – tak trochu oficiálně byla řeč o Utahu, což uź není daleko ani k suprovým závodům na hoře Pikes Peak, které snad nebudou chybět. Druhou nepřímo prozrazenou lokací je pak Malajsie.