DiRT 3 – Ken Block a Gymkhana ve hře!

Informace o pokračování série se šíří celým internetem a sem tam se objeví další špetky, které postupně skládají velké puzzle. Některé jsou oficiální, jiné „z dobře utajených zdrojů“ a nakonec to, co člověk vypozoruje z trailerů a obrázků. Dnes tu máme od každého něco. Začneme tím, co nám prozradilo přímo Codies. Screenshoty zatím světlo světa nespatřili, ale aspoň máme logo, jenž má zřejmě naznačit obrovský pokrok proti druhému dílu.

V první novince jsme také zapomněli poukázat na tu část traileru, kde Ken Block projíždí kolem vybuchujícího kamiónu. Ano, ve hře bude i mód představující show ve stylu Kenova bláznění ve výzvách Gymkhana! Hráč bude mít určenou trať na které musí předvést co nejvíce smyku, efektních průjezdu kolem překážek a vybuchujících věcí. Cokoli kdy Ken Block předvedl v reálu, to si budeme moci vyzkoušet ve hře.

Mezi lokace nepatří jen minule zmíněné zasněžené Norsko, Colorádský Aspen, horské úbočí Monte Carla a Africké pláně, přesněji vyprahlé Keňské cesty.
Nově víme i o zabláceném okolí Finských jezer a návratu do bývale elektrárny Battersea v Londýně. Počet eventů bude proti DiRT 2 minimálně dvojnásobný, což bude největší počet v celé sérii Colin McRae (Rally).

To by bylo pro dnešek vše. Příště se podíváme na dosavadní známý seznam aut, včetně minimálním počtu vozítek, které se v DiRT 3 objeví. Máme tu i další tajnůstky, ale musíme na vás jít postupně. Prozradíme už jen to, co nám potvrdil náš zdroj – Codemasters tvrdě pracuje i na hře GRiD 2. Na trhu se má objevit až po DiRT 3.

https://dirt.gamefan.cz/dirt-3-ken-block-a-gymkhana-ve-hre/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *