DiRT 3 v prvním videu + informace

Jak jsme, díky informacím Gavina Chesira, informovali, tak se také stalo. Další pokračování DiRTového odbočení od čistě rally závodů je nyní potvrzeno přímo od Codemasters. Přinášíme vám nejen první informace, ale také video, které na to všechno má co nejvíce nalákat.

DiRT 3 bude k dispozici pro PC, PS3 a Xbox360 a na trh se dostane někdy během roku 2011. Mezi inovace podle časopisu EDGE patří: sníh, led, proměnlivé počasí, uploady na YouTube, divokou jízdu, epické tratě, podpora splitscreenu, párty mód při kterém si hráč užije nový druh zábavy, otevřený herní svět, více sponzorů a hvězd než kdykoli předtím. Pro Eurogamer se dokonce vyjádřil hlavní designer hry slovy Matt Horsman, že to „bude ta největší rally hra kterou kdy kdo vytvořil.“

Nový mód kariéry zvyšuje důraz na práci a závodění v týmu. Na začátku celé kariéry bude hráč soukromníkem závodícím s vozy z 90.let a postupně se propracuje k novým rally vozům. V pomyslné garáži nalezneme mix moderních a klasických vozů včetně legend jako Morris Cooper, který tu je jen pro větší zábavu. Chybět nebudou ani superbuggy a RAID trucky.

Autoři slibují alespoň 100 tratí napříč světem jako např. Norsko, Aspen, Monte Carlo a Africké pláně. Novinkou budou i některé herní módy – Transporter (kurýr), Goldrush, Outbreak and Cat ‚n‘ Mouse (hra na kočku a myš). Obrázek o nich si můžete udělat sami. Pro výpočet skóre ze závodu je tu Combo systém. Ten má za úkol vyhodnotit, jak daleko od překážek projíždíte. Čím blíže, tím více bodů. A když už jsme u toho nahrávání záznamů na YouTube, tak tu máme první oficiální video:

https://dirt.gamefan.cz/dirt-3-v-prvnim-videu-informace/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *