Hromada Gameplay videí + seznam aut

Když jsem se rozhodl založit DiRT2 web, tak jsem rozhodně nečekal kolik času mi jeho doladění zabere. Původně se mi moje vlastní předělávka rozvržení převzatého z Juiced 2 webu nelíbila, ale po rozšířeni na aktuálních 980px jsem si rychle zvykl a nevidím důvod jej měnit.

Od středečního spuštění se samozřejmě objevilo dost věcí, které jsem postupně přidával na web, ale v mém nezdravém stavu nebyl čas ani nálada napsat o tom novinku. Teď tu tedy máme souhrn všeho nového na webu. Objevují se mezitím i gameplay videa na které upozornil Pascal, thx !

Byl vytvořen článek s jednoznačným názvem „Seznam aut“, jenž stejně jako v případě série NFS přináší neoficiální seznam vytvořený na základě oficiálních screenshotů a obrázků vytípaných ze všech možných videích. Ostatní články (v levém menu přeškrtnutým písmem) jsou zatím nenapsané, ale jejich přípravy jsou v plném proudu.

V sekci gameplay videí je pěkná hromádka nových kousků z Londýnské Battlersea Power Station arény, Kalifornské pouště Baja Desert, Japonského okruhu Shibuya a také ze slunných Chorvatských hor. To už začíná být docela slušný seznam lokací do našeho článku. A nakonec se nezapomeňte podívat do nové sekce wallpaperů obsahující pár pěkných kousků.

https://dirt.gamefan.cz/hromada-gameplay-videi-seznam-aut/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *