Informace a videa z Londýnské předváděčky

Máme tu 3 videa ze závodů jejichž představení při Londýnské předváděčce bylo předem oznámeno. Videa samozřejmě přináší i nové poznatky. Vidět je celé menu i výběr vozidla, nastavení a loading obrazovky před startem závodu. Ve hře je převzat jeden důležitý a suprový prvek z GRiDu a to možnost využití flashbacků. Raid závod v Malajsii ukáže i Volkswagen Race Touareg 2 a při výběru je vidět zatím neoznámený vůz Mitsubishi Pajero Dakar 1993.

V celkem neprobádané Malajsii se dá jezdit i hodně zajímavá rally. Do erzety se, stejně jako v reálu, startuje v časových intervalech. Díky tomu se na trati můžete potkat s rivaly. Otázka je jestli budete předjíždět vy je nebo oni vás. Více k realitě přibližují i splity, které se objeví právě když je soupeř zajede. Pěkným zpestřením je spolujezdec reagující na situaci. Po nárazu do stromu vykřikne „Don’t do that!“ čili nedělej to! Hra za to schytala pěkný aplaus.

Požadoval tu někdo noční závody? Přídavné světelné rampy se příští rok konečně vrací do WRC. I DiRT 2 má svůj noční závod. Je to potemnělá Londýnská aréna kde se koná rallycrossový boj. Nová je také funkce společných rádií, takže soupeř může dát jasně najevo, že se mu nelíbí jak byl vystrčen z dráhy.

I výzdoba auta je mezi jezdci v X-Games důležitá a tak je tu možnost umístit si něco na zrcátko či palubní desku. Suvenýry a talismany se pak dají sehnat po celém herním světě. Kromě krásných polepů vozů je tu navíc možnost umístit si na vůz klakson s určitou melodií. Předváděčka přeci musí být! Já nevím jak vy, ale já se těším čím dál tím víc!

https://dirt.gamefan.cz/informace-a-videa-z-londynske-predvadecky/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *