Nintendo Wii, DS a Sony PSP verze !

Právě nastal čas popovídat si i o hře Colin McRae DiRT 2 pro handheldy a wii. Během posledních hodin se vyrojilo množství informací právě o těchto opomíjených verzích. Nejdříve je potřeba podívat se do sekce galerie, kde přibyly tři podkategorie – „PSP screenshoty“:http://dirt2.gamefan.cz/psp-screenshoty/ , „Wii screenshoty“:http://dirt2.gamefan.cz/wii-screenshoty/ a „DS screenshoty“:http://dirt2.gamefan.cz/ds-screenshoty/ . U jednotlivých verzí je popsáno jen to co je odlišné od hlavní verze. Herní lokace i vozy jsou stejné. Více informací bude připsáno v sekcích jednotlivých verzí.

PSP se konečně dočká série Colin McRae a bude to stát za to. K dispozici bude 40 eventů v kariéře a 20 v challenge módu. Multiplayer běžící přes WiFi nabídne 5 šampionátů pro 4 hráče a také 3 head-to-head výzvy pro 2 hráče se stejným vozem.

Wii je opravdovou hračičkou se zcela odlišným ovládáním a s tím počítá i DiRT 2. Multiplayer je pro 2 nebo 4 hráče na jedné obrazovce. Hráče čeká 40 eventů ve World Tour a dalších 20 v challenge módu. Plná podpora je pro Wii Wheel, Wii Remote (s i bez nunchucku). původní nintendo ovladač i Logitech Wii Wheel.

DS verze přináší více než 40 eventů ve World Tour a neznámý počet závodů v módech Quick Fire Stunt a Arcade. Chybět nebude 3D editor tratí k vytvoření okruhu či závodu z bodu do bodu. Vlastní trať pak jde posílat mezi DS přes WiFi. Online multiplayer povoluje 4 hráče s výběrem z 6 vozů a z 5 sérií šampionátů. Místní bezdrátový multiplayer naopak 3 závody se 4 hráči se stejným vozem.

https://dirt.gamefan.cz/nintendo-wii-ds-a-sony-psp-verze/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *