Spuštění webu + E3 Info !

Vítejte na nově spuštěném webu patřícím do rodiny gamefan.cz! Hra Colin McRae DiRT a její chystané pokračování patří mezi oblíbené hry u některých členů naší redakce, ale především u velké části našich návštěvníků. Dost často se na Shift webu hádáte, že DiRT 2 bude mít prostě lepší grafiku a Shift zase… Nejen to stálo za nápadem vytvořit tento web.

Ze začátku se bude o přísun informací starat minimálně Jake (tedy já :-)) a určitě se přidá i Miky. Pokud by měl někdo z řad fanoušků zájem, tak se samozřejmě může přidat. Design webu je samozřejmě nedodělaný, jedná se spíše o rychlokvašku, protože teď je přednější dohnat deficit a naplnit web obsahově. I u grafické stránky webu platí – pokud by chtěl někdo navrhnout nějaký pořádný design tak směle do toho !

Končíme s nezáživným okecáváním a přejdeme k E3. Herní novináři mají k dispozici demo obsahující 3 závody – Rally v Chorvatských horách, Rallycross na stadiónu Battlersea blízko Londýna a Rally Raid na slunných Kalifornských tratích pouště Baja Desert. My se teď podíváme do hor s Imprezou WRX STi a také na pouštní bitvu se speciálem Trophy Truck.

Hra vychází v Září 2009, stejně jako „konkurenční“ Shift. K dostání bude na PC, Xbox360, PS3, PSP, Wii a DS. Těšit se můžete na 9 (některé zdroje tvrdí 10) zemí, 100 eventů, 50 reálných závodníků (Ken Block, Travis Pastrana, Tanner Foust, Dave Mirra…), hudbu od 40 světově známých skupin a hlavně na speciální závodní setkání ve stylu X-Games!

Hra to bude opravdu nabušená a my slibujeme, že web nebude nijak ochuzován i přesto, že pro nás je série NFS přednější. Nezapomeňte navštívit naplňenou sekci galerie obsahující super videa a obrázky. Během nejbližších dnů přijde doplnění textových sekcí a pozor – na světlo světa se nám klube i nějaká ta exkluzivitka! See you soon bro…

https://dirt.gamefan.cz/spusteni-webu-e3-info/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *