Známe seznam 24 aut !

Z absolutně čistého nebe udeřil blesk a na světlo světa se vyrojil seznam 24 vozů, které budeme moci řídit. Některých z nich se ovšem ve hře setkáme ve více specifikacích. Například Mitsubishi Lancer EVO X se zřejmě objeví ve verzi pro Rally, Rallycross i Trailblaizeru. Bohužel se v obrázcích pohrabal šotek a místo dakarového VW Race Touareg vidíme podruhé pickup Honda Ridgeline.

Ve hře se tedy objeví následující vozy: West Coast Choppers Stuka TT, VW Race Touareg, Mitsubishi Racing Lancer, Toyota FJ Cruiser, Subaru Impreza WRX STi (N14), Subaru Impreza STi Group N (N12), PRC-1 Buggy, Pontiac Solstice GXP, Nissan 350Z, Honda Ridgeline, Mitsubishi Lancer EVO X, Mitsubishi Lancer EVO IX, Mitsubishi Eclipse GT, Kincaid Ford F-150 Trophy Truck, Chevrolet Silverado CK-1500, Hummer HX, Hummer H3, Herbst Smithbuilt Buggy, Dodge Ram Trophy Truck, DeJong MXR, Colin McRae R4, Brian Ickler Buggy, Bowler Nemesis a BMW Z4 Coupe Motorsport.

Obrázky všech vozů prozatím naleznete v galerii „screenshotů“:http://dirt2.gamefan.cz/screenshoty/ (dole). Mezitím připravujeme kvalitní seznam aut, který bude obsahovat i další jednotlivé informace o těchto závodních vozech. Nebude se jednat o poznámky ze hry, ale o výsledky a poznatky o jejich reálných předlohách. Otázkou každopádně zůstává, jestli se jedná o kompletní seznam, protože chybí vozy specifikace WRC, S2000 a S1600.

https://dirt.gamefan.cz/zname-seznam-24-aut/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *